Benada Restaurant

Svou Benada Restaurant naleznete v hotelech Clarion v ČR. Koncept restaurací Benada je založen na zážitku z jídel, která připravují šéfkuchaři dle tradiční české gastronomie v moderním pojetí s doteky mezinárodních kuchyní a s ohledem na požadavky zdravého stravování.

V Benada Restaurant se můžete těšit na přátelskou atmosféru a vysokou úroveň gastronomie i servisu za dostupné ceny. Zvláštní péče je věnována jak výběru surovin a přípravě jídel, tak i standardům profesionálního osobního přístupu.

„Náš zákazník - náš pán“ - tohoto principu se držíme a pro naše stálé hosty máme připraven propracovaný program odměn za věrnost. "Projíst" se u nás můžete ke slevám až 15 %. Kromě toho každý týden obdržíte e-mailem polední nabídku vaší oblíbené restaurace a další nabídky. Jako náš věrný host také můžete obdržet pozvánku na naše speciální akce.

Myslíme také na naše nejmenší, kteří se mohou těšit na speciální dětské menu v nekuřáckém prostředí. Vybrané restaurace pro ratolesti připravují pravidelné akce v podobě nedělních brunchů.

V naší nabídce naleznete tzv. Benada Recipe - to jsou jídla, která obdržíte v kterékoliv z restaurací Benada.

BENADA RESTAURANT vaří zdravě, z čerstvých surovin a za skvělé ceny. Hlavní chod poledního menu lze pořídit od 90 korun včetně speciálních cen za polévku, dezerty a nápoje.

BENADA RESTAURANT je partnerem pro vaši snídani, oběd, večeři, či posezení u kávy, sklenky vína nebo skvělého drinku celých 365 dní v roce.Kde restaurace Benada naleznete?Je to o Vás a o jídle.

Vaše Benada Restaurant

Rezervovat