Clarion Hotels

Společnost CPI Hotels, a.s. je výhradním zástupcem nadnárodní sítě Choice Hotels International (USA), která jí propůjčila franšízu na provoz hotelů značky Clarion pro Českou a Slovenskou republiku.

Clarion Hotels představuje čtyřhvězdičkové, fullservisové hotely vyšší střední třídy, provozované především v USA a západní Evropě zaměřené na business a korporátní klientelu. V současné době síť zahrnuje 9 hotelů značky Clarion.

Clarion hotely se nacházejí zejména v Praze, v dohledné době je však najdete téměř ve všech krajích. Všude, kde je potřeba nabídnout hotely se špičkovou úrovní služeb a kvalitním konferenčním a kongresovým zázemím. Svůj Clarion Hotel již mají České Budějovice, Liberec, Olomouc, Ostrava, Špindlerův Mlýn, Ústí nad Labem a brzy se dočká i Hradec Králové.

Brand Clarion Hotels se stává vlajkovou lodí CPI Hotels, která v souladu s dlouhodobou strategií hodlá řetězec rozšířit kromě Prahy také do většiny krajských měst a nabídnout ucelenou síť kvalitních hotelů s odpovídajícím kongresovým a konferenčním zázemím.

V dlouhodém horizontu bude pod značku Clarion Hotels po kompletní rekonstrukci zařazen také Hotel Černigov v Hradci Králové.

Clarion Hotely v ČR:

Ke stažení PDF

Clarion Hotels Česká republika MICE - přehled konferenčních prostor

 
Rezervovat